Nadruki reklamowe


Proponujemy różne metody znakowania produktów reklamowych. Warto podkreślić, że  nadruki na tekstyliach wykonujemy już od 1szt!!!

 

  • SITODRUK- technika dzięki której wykonujemy wielokolorowe nadruki na tkaninach, plastiku i folii. Tą metodę najczęściej wykorzystujemy na koszulki, bluzy, parasole, torby i inne płaskie powierzchnie.
  • TAMPODRUK - tą metodę wykorzystujemy przeważnie na płaskich, niewielkich podłożach tworzyw sztucznych m.in.plastik, guma, szkło, metal, drewno. Tak znakujemy większość naszych gadżetów reklamowych.
  • TERMOTRANSFER - ta technika polega na przenoszeniu nadruków przy pomocy pras termotransferowych na różnego rodzaju materiały. Jest to metoda, którą bardzo często wykorzystujemy do znakowania odzieży.
  • FLEX/FLOCK- trwała i efektowna technika wykonywania zdobień, która polega na naniesieniu wyciętej na ploterze specjalnej folii za pomocą specjalistycznej prasy.  Technika ta sprawdza się przy niewielkich nakładach zarówno małych nadruków jak i dużych napisów reklamowych.
  • GRAWER LASEROWY- technika trwała, precyzyjna oraz efektywna pod każdym względem jeśli zastosowana jest na odpowiednim podłożu. Tak znakowane przedmioty nabierają eleganckiego wyglądu, a dzięki trwałości i odporności na ścieranie,  pozostają estetyczne przez długie lata. Metodę tą wykorzystujemy coraz częściej do znakowania naszych gadżetów.
  • HAFT KOMPUTEROWY- stosujemy przeważnie na polarach, czapkach oraz grubszych dzianinach tekstylnych. 

powrót do strony głównej

Reklama i gadżety reklamowe - © Wiesta Grodzisk Mazowiecki
Reklama i gadżety reklamowe Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Pruszków, Warszawa, Warszawa Ursus, Sochaczew
Reklama i gadżety reklamowe Skierniewice, Błonie, Żyrardów, Podkowa Leśna, Jaktorów, cała Polska

realizacja studiofabryka.pl