Partnerzy

Ze szczególnym sercem prosimy o wsparcie dla naszego Klienta i Partnera, działającego na rzecz zdrowia i rozwoju dzieci...

Fundacja Ronalda McDonalda jest organizacją pożytku publicznego, działającą w Polsce od 2002 roku. Jest ściśle związana z międzynarodową organizacją charytatywną Ronald McDonald House Charities, działającą w 57 krajach świata. W Polsce głównym projektem Fundacji Ronalda McDonalda jest ogólnopolski program "NIE nowotworom u dzieci".

Fundacja stawia na poprawę wczesnej wykrywalności chorób nowotworowych u najmłodszych poprzez organizację badań USG, szkolenie lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, a także inwestowanie w wydawnictwa propagujące aktualną wiedzę w dziedzinie onkologii. Oprócz badań przesiewowych, Fundacja i jej ambulans są znane ze współpracy z centrami krwiodawstwa i angażowania się w akcje zbierania krwi, zwłaszcza w okresach niedoboru tego cennego leku.

Fundatorem i głównym donatorem Fundacji jest spółka McDonalds Polska, ale źródłem finansowania są także pieniądze ze zbiórki publicznej, której symbolem jest domek-skarbonka, stojący w każdej restauracji McDonalds. Przyjaciele Fundacji mogą jej także pomóc, powierzając jej 1% podatku.  

Więcej informacji mogą Państwo odnaleźć na stronie www.frm.org.pl oraz na profilu Fundacji na FB.

powrót do strony głównej

Reklama i gadżety reklamowe - © Wiesta Grodzisk Mazowiecki
Reklama i gadżety reklamowe Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Pruszków, Warszawa, Warszawa Ursus, Sochaczew
Reklama i gadżety reklamowe Skierniewice, Błonie, Żyrardów, Podkowa Leśna, Jaktorów, cała Polska

realizacja studiofabryka.pl